Pasażer Raport z Polski

Bez ograniczeń za “stówę”? Koleje Śląskie z ofertą na majowy weekend

Zapłać 100 zł i podróżuj pociągami Kolei Śląskich przez osiem dni bez ograniczeń! To specjalna oferta, którą śląski przewoźnik przygotował dla mieszkańców regionu w długi majowy weekend. To jednak nie wszystko!

Fot. Koleje Śląskie
Fot. Koleje Śląskie

“Od niedzieli do niedzieli” to nazwa oferty specjalnej, która będzie obowiązywała w Kolejach Śląskich podczas długiego weekendu majowego. Bilet ważny będzie od 28 kwietnia do 5 maja.

To sieciowy bilet imienny uprawniający do podróżowania wszystkimi pociągami Kolei Śląskich, na wszystkich liniach, z wyłączeniem odcinka Chałupki – Bohumin. Jego cena to 100 zł. Przedsprzedaż rozpocznie się 23 kwietnia.

Z kolei na długi weekend 29 maja-2 czerwca Koleje Śląskie przygotowały ofertę “W grupie raźniej”.

– Tu także jedynym wyjątkiem jest odcinek Chałupki-Bohumin. Do dyspozycji pasażerów są wszystkie pozostałe połączenia, a zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi. Cena biletu jest taka sama jak w ofercie majowej i wynosi 100 złotych. Start przedsprzedaży to 23 maja – mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Dodaj komentarz