Pasażer Wydarzenia

Bezpłatne przejazdy ŁKA na Wojewódzkie Święto Plonów w Rogowie

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza do wspólnego świętowania tegorocznego Wojewódzkiego Święta Plonów. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia w Rogowie, na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Dla osób zmierzających pociągiem do i z Rogowa przewoźnik przygotował wyjątkową ofertę.

Organizatorzy dożynek przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin – strefę zabaw i animacji, konkursy, warsztaty, koncerty z udziałem gwiazd, a także degustacje potraw regionalnych.

Dożynkom Wojewódzkim będzie towarzyszył piknik rodzinny – Lato z funduszami unijnymi, a na stoiskach wystawienniczych będzie można poznać ofertę m.in. Urzędu Marszałkowskiego WŁ, gmin i powiatów oraz licznych instytucji województwa.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zapewnić mieszkańcom województwa możliwość udziału w tym wydarzeniu, przygotowała ofertę specjalną – nieodpłatne przejazdy wszystkimi pociągami ŁKA w relacjach do / z Rogowa (ulga handlowa 100%).

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty? Wystarczy nabyć bezpłatny bilet ŁKA lub ŁKA Sprinter w relacji do/z Rogowa albo „tam i z powrotem”. Bilety są dostępne m.in. w kasach biletowych, biletomatach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, a dodatkowo w dniu 22 sierpnia br. będzie można nabyć je u obsługi pociągu lub w biletomacie mobilnym.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zapewni w tym dniu 45 połączeń do/z Rogowa oraz dodatkowe pociągi z Łowicza i Sieradza. Ponadto, między dworcem PKP w Rogowie a terenem imprezy, zorganizowana zostanie bezpłatna autobusowa komunikacja dowozowa ŁKA.

Wszystkie informacje, w tym regulamin oferty oraz rozkład jazdy pociągów, są dostępne na stronie internetowej https://lka.lodzkie.pl/dozynki2021.

Zapraszamy również do odwiedzenia mobilnego stoiska ŁKA, wyposażonego
w interaktywne urządzenia, dzięki którym można dowiedzieć się nie tylko o ofercie przewoźnika, ale także na temat atrakcji turystycznych regionu i ekologicznych aspektów podróżowania. Na stoisku będą odbywać się warsztaty ekologiczne skierowane do różnych grup odbiorców oraz quizy z nagrodami.

PROGRAM DOŻYNEK

  • 12:00 Uroczysta Msza Święta
  • 13:30 Obrzędy Dożynkowe
  • 14:30 Korowód Dożynkowy
  • 15:45 Występy Zespołów:

Zespół Ludowy Piliczanie
Zespół Pieśni i Tańca Blichowiacy
Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice

  • 18:00 GOŚCIE Cover Band
  • 19:00 Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów
  • 20:30 ZAKOPOWER

Dodaj komentarz