Pasażer Wydarzenia

Bezpłatny przejazd na mecz Polska – Belgia

Koleje Mazowieckie i Warszawski Transport Publiczny zapewnią we wtorek darmowe przejazdy swoimi pojazdami. Oferta skierowana jest do kibiców, którzy wybierają się na mecz Polska – Belgia, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Fot, Koleje Mazowieckie

Dokumentami umożliwiającymi darmową podróż będą: bilet na mecz, bilet – zaproszenie, bądź akredytację PZPN za darmo. Posiadający je kibice, skorzystają z bezpłatnej oferty w I strefie biletowej w pociągach Kolei Mazowieckich oraz pojazdach należących do WTP: stołecznych autobusach i tramwajach, a także w metrze i SKM. Udogodnienie obowiązuje od wtorku (14 czerwca) od godziny 6 rano, do środy (15 czerwca) do godziny 1 w nocy.

Więcej informacji na stronie przewoźnika kolejowego TUTAJ.

Polska – Belgia, sześć do jednego

Mecz PolskaBelgia rozegrany został 8 czerwca na stadionie King Baudouin Stadium w Brukseli. Spotkanie zakończyło się dla Polaków przegraną 1:6.

Zdobywcą jedynego gola dla naszej reprezentacji był Robert Lewandowski. Bramkę strzelił w 28. minucie meczu. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy reprezentacja Belgii odzyskała straconego gola, wyrównując wynik 1:1.

Druga połowa meczu należała do Belgów. W ciągu kolejnych 45 minut nasi rywale trafili do polskiej bramki jeszcze 5 razy.

Jak potoczy się mecz rewanżowy? Tego dowiemy się już we wtorek 14 czerwca. Początek spotkania o godz. 20.45.

Transmisję tego starcia będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport, Polsatu Sport oraz w serwisach tvp.sport.pl i polsatboxgo.pl.