Wydarzenia

Bydgoska spółka PIXEL Liderem Polskiego Biznesu!

Fot. Business Centre Club / Facebook

Bydgoska spółka PIXEL zdobyła tytuł Lidera Polskiego Biznesu. Pamiątkową statuetkę odebrał w trakcie uroczystej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2020 wiceprezes firmy Sławomir Jankowski. Wydarzenie odbyło się 25 stycznia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Firma PIXEL nominowana została za „wysoką rentowność, imponującą dynamikę przychodów, a także za ekoinnowacyjność w najlepszym stylu”.

Spółka działa na rynku od 1994 r. Dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania elektroniczne i informatyczne dla transportu publicznego. Swoje działania rozszerza również o telemedycynę i internet rzeczy.

– Stawiamy sobie za cel, aby swoją działalnością przełamywać stereotypy, wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne produkty oraz wysokiej jakości kompleksowe usługi – deklarują przedstawiciele firmy PIXEL.

 

Galę Liderów Polskiego Biznesu zorganizował Business Centre Club. W ramach konkursu wyróżniane zostały firmy i szefowie, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Nagrodą w plebiscycie były Złote Statuetki.

W tym roku Nagrodę Specjalną odebrał prof. Adam Strzembosz „w uznaniu wkładu w transformację ustrojową w naszym kraju w sferze prawa i sądownictwa” oraz prof. Adam Daniel Rotfeld za zasługi dla Polski „na polu polityki, dyplomacji i nauki”.