Publikacje Firm

C&C Partners zacieśnia współpracę z PKP Telkol

W piątek 19 maja w leszczyńskiej siedzibie spółki C&C Partners podpisano list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie sprzedaży, instalacji i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego oraz telewizji dla przejazdów kolejowych.

PKP Telkol Sp. z o.o. to wiodąca firma na rynku kolejowym, specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz świadczeniu usług. Podsiada długoletnie doświadczenie i doskonałą znajomość rynku tym samym stanowi niezawodnego partnera na rynku.

C&C Partners natomiast od wielu lat dostarcza nowatorskie rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego. Systemy tej firmy są nie tylko zgodne z najnowszymi standardami i wymaganiami, ale także oferują zaawansowane funkcje i łatwą integrację z istniejącą infrastrukturą.

Współpraca obu podmiotów to krok naprzód w kierunku zacieśnienia współpracy w zakresie sprzedaży, instalacji i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego oraz telewizji dla przejazdów kolejowych. Osiągnięta synergia ma pozwolić C&C Partners na jeszcze lepszą obsługę klientów i dostarczania im rozwiązania oraz usługi najwyższej jakości.

Przypomnijmy, że C&C Partners na rynku kolejowym specjalizuje się w telewizji dla przejazdów kolejowych kategorii B, telewizji SMW spełniającącej wymagania IPI-4 dla obiektów obsługi pasażerskiej, systemach słupków SOS zapewniających bezpieczeństwo na obiektach obsługi pasażerskiej oraz platformie PSIM, która ułatwia integrację różnych systemów bezpieczeństwa.

Podpisanie listu intencyjnego stanowi ważny krok w kierunku podpisania umowy Partnera Technologicznego. Nasze wspólne działania przyniosą korzyści zarówno naszym klientom, jak i naszym firmom. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej dostarczać innowacyjne rozwiązania dla sektora kolejowego, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo i efektywność operacyjną. Jesteśmy podekscytowani perspektywą wspólnego rozwoju i zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń technicznych. –  powiedział Artur Hejdysz – Prezes Zarządu C&C Partners, Członek Zarządu TKH Technology Poland – C&C Partners

 

Wydarzenie było częścią szkolenia „Mistrzowska współpraca na lata” zorganizowanego przez C&C Partners dla swoich kontrahentów biznesowych.

Dodaj komentarz