Przewozy towarowe

DB Cargo Polska: granice dla transportu towarowego są otwarte

Fot. DB Cargo

– Transporty towarowe transgraniczne realizowane są jak dotychczas, beż żadnych ograniczeń – informuje zarząd DB Cargo Polska, informując jednocześnie o wdrażanych w przedsiębiorstwie procedurach bezpieczeństwa.

– Dynamiczna sytuacja pandemiczna oraz szereg trudności, które za sobą niesie, postawiły nas w stan gotowości – tłumaczą przedstawiciele zarządu. – To dla nas nowa sytuacja, z zupełnie nowymi wyzwaniami i scenariuszami. Naszym priorytetem – co wielokrotnie podkreślaliśmy – jest bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników, ale także dbałość o ciągłość i bezpieczeństwo realizacji usług przewozowych. Organizujemy naszą pracę w sposób pozwalający nie tylko na zachowanie bezpieczeństwa, ale także na realizację powierzonych zadań zgodnie z ustaleniami, terminowo, rzetelnie oraz z zachowaniem najwyższej jakości.

 

Zarząd DB Cargo Polska powołał specjalny zespół, który kontroluje sytuację w kraju i podejmuje wszelkie działania prewencyjne, aby zapewnić szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

–  Nasi pracownicy otrzymują szczegółowe instrukcje i są zobowiązywani do stosowania wzmożonych środków ostrożności, ograniczają kontakty osobiste, rezygnują z podróży służbowych, czy przebywania w miejscach szczególnie narażonych – czytamy w informacji opublikowanej na stronie DB Cargo Polska.