Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Długi weekend z biletem wycieczkowym KM

Koleje Mazowieckie przygotowały dla pasażerów specjalną ofertę na długi czerwcowy weekend. KM przedłużają ofertę biletu wycieczkowego, traktując piątek, 17 czerwca jako dzień wolny.

Fot. Koleje Mazowieckie
Fot. Koleje Mazowieckie

Z oferty biletu wycieczkowego KM pasażerowie skorzystają od 15 czerwca (godz. 18.00) do 19 czerwca (godz. 23.59).

Popularna „czerwcówka”, czyli tzw. „długi weekend” rozpoczynający się świętem Bożego Ciała, to czas, w którym wiele osób rozpoczyna przygotowania do letnich wakacji. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Koleje Mazowieckie przedłużają ofertę biletu wycieczkowego, traktując piątek, 17 czerwca jako dzień wolny. Na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami KM w relacji do 200 km. Termin ważności biletu, niezależnie od przejechanej odległości, wynosi 1 dzień.

Dla niektórych osób długi weekend jest także okazją do odpoczynku na świeżym powietrzu oraz zetknięcia z rodzimym folklorem. Aby ułatwić takim osobom odkrywanie kultury ludowej Mazowsza, Koleje Mazowieckie zachęcają do odwiedzenia swoich partnerów w ramach akcji „Koleją do Kultury” – Muzeum wsi Mazowieckiej w Sierpcu i Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu.

Szczegóły oferty na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy

Dodaj komentarz