Przewozy towarowe

FELB rozszerza swoją działalność na Europę Wschodnią

Far East Land Bridge (FELB), spółka zależna Russian Railways Logistics, podpisała strategiczną umowę o współpracy z CD Cargo Logistic, rozszerzając swoją działalność na Europę Wschodnią.

Partnerstwo to będzie kolejnym krokiem w rozwoju usług logistycznych FELB w Europie Wschodniej. Główny obszar interakcji firm skupi się na projektach w krajach Grupy Wyszehradzkiej: Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

JSC Russian Railways Logistics aktywnie rozwija swoje projekty na rynkach europejskich i azjatyckich. Z pomocą FELB wysyłki realizowane są w porozumieniu z Niemcami, Belgią, Holandią, Czechami, Szwecją i Japonią. Sukces pozwoliła osiągnąć także organizacja przyspieszonego transportu w regularnych połączeniach na trasie ChinyEuropaChiny.

W związku z pojawieniem się dodatkowego obszaru współpracy Prezes Far East Land Bridge Ltd. Lilia Krutonog i kierownictwo JSC Russian Railways Logistics wyznaczyło zadanie opracowania i wdrożenia nowej strategii dla grupy spółek FELB.

Far East Land Bridge Ltd. stanowi alternatywę dla transportu morskiego i lotniczego pomiędzy Chinami, Koreą Południową i Europą. Z usług transportowych FELB z powodzeniem korzystają takie firmy jak BMW, Volvo, Daimler, Samsung czy LG.

Dodaj komentarz