Raport z Polski Targi Wydarzenia

Grupa PKP zaprasza na TRAKO 2021. Jakie wydarzenia towarzyszące przygotowała?

Cztery dni spotkań, debat, seminariów, prezentacji rynkowych nowości, a na koniec Dzień Edukacji i Kariery – tak najkrócej można opisać, to co będzie się działo w tym roku na drugim największym w Europie spotkaniu branżowym transportu szynowego.

Grupa PKP zaprasza na TRAKO 2021. Jakie wydarzenia towarzyszące przygotowała?

14. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, której organizatorami są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupa PKP, to doskonała okazja do tego, aby wziąć udział w wielu wydarzeniach związanych z branżą transportu szynowego, podczas których będzie można dowiedzieć się o kierunkach jego rozwoju oraz najnowszych trendach.

Tegoroczne Targi TRAKO będą trwały cztery dni, od 21 do 24 września. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem Targów przewidziano seminaria specjalistyczne, a także konferencję techniczną oraz spotkania międzynarodowej organizacji branżowej CER (Community of European Railway and Infrastructure Companies), czyli Wspólnoty Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej. Tradycyjnie Targi zostaną zainagurowane debatą Przemiany rynku kolejowego w Polsce i Europie – trendy, problemy, wyzwania.

Targi TRAKO to największe wydarzenie dla branży transportu szynowego w Polsce i drugie w Europie, podczas którego spotykają się przedstawiciele wszystkich najważniejszych podmiotów i instytucji funkcjonujących na rynku transportowym. Dlatego od wielu lat uczestniczymy w tym wydarzeniu jako Grupa PKP, prezentując swoje osiągnięcia, a także naszą ofertę. Dzięki wielu spotkaniom podczas Targów śledzimy również zmiany na rynku, co jest podstawą naszego rozwoju i utrzymania konkurencyjności – mówi Krzysztof Mamiński, prezes zarządu PKP S.A.