Targi Wydarzenia

Indonezja zaprasza na wirtualne targi branży kolejowej i webinar

Chcesz rozwinąć swój biznes na azjatyckim rynku? Weź udział w wirtualnych targach branży kolejowej Indonesia RailwayTech Digital Expo 2020 & Webinar 2020 i nawiąż kontakty z przedstawicielami branży przemysłowej, infrastrukturalnej i kolejowej z całego świata!

Indonesia RailwayTech Digital Expo 2020 & Webinar 2020 odbędzie się w dniach 27-28 października. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wirtualna konferencja „Powrót projektów kolejowych w Indonezji po pandemii COVID-19”.

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w tym roku w zmienionej formule. Uczestnicy targów zaproszeni zostaną do świata cyfrowego, a wirtualna hala wystawiennicza umożliwi zarejestrowanym przedsiębiorcom prezentację swoich produktów.

RailwayTech Indonesia Digital Expo & Webinar 2020 ma na celu umożliwienie wystawcom nawiązania kontaktu z nabywcami, operatorami i wykonawcami kolei na całym świecie.

Zarejestruj się już dziś – www.railwaytech-indonesia.com/digital-event

Z uwagi na światową pandemię wystawa RailwayTech Indonesie 2021 przełożona została na rok 2021. Odbędzie się ona w dniach 30 marca – 1 kwietnia w JIEXPO Kemayoran w Dżakarcie.

Dodaj komentarz