Pasażer

Jak będą kursować pociągi Kolei Mazowieckich po korekcie rozkładu jazdy? [LISTA ZMIAN]

Wciąż trwają prace modernizacyjne w stacji Łowicz Główny oraz na odcinku Sochaczew – Bednary. W związku z tym część połączeń na odcinku Sochaczew – Łowicz zostanie zastąpiona przez komunikację zastępczą. Ponadto w dniach 4 – 5 września ruch pociągów na odcinku Ożarów Mazowiecki – Błonie będzie się odbywał po jednym czynnym torze.

R6 WarszawaMałkinia

Z uwagi na budowę tunelu w Zielonce w dniach 4 – 11 października ruch pociągów na odcinku Warszawa Wileńska – Zielonka będzie się odbywał po jednym czynnym torze. Część pociągów KM zostanie odwołana. Uruchomione zostaną połączenia wahadłowe pomiędzy Warszawą Wileńską i Ząbkami, a także dodatkowe połączenia z linii średnicowej do Wołomina i Tłuszcza.

R7 Warszawa – Dęblin

W dni robocze mieszkańcy Śródborowa, Pogorzeli Warszawskiej, Starej Wsi oraz Celestynowa zyskają 3 pary dodatkowych połączeń. Będą to pociągi obecnie kończące i rozpoczynające swój bieg w Otwocku. pociągi przyjadą do Celestynowa o godzinie 8:17, 15:25 oraz 19:25, a wyjadą o godzinie: 8:39, 15:39 i 19:37.

R8 WarszawaSkarżysko Kamienna

Od 29 sierpnia ruch pociągów na odcinku Lesiów – Radom ma odbywać się po dwóch czynnych torach, co powinno przełożyć się na wzrost punktualności. W Radomiu zaczną działać nowe stacje: Radom Północny oraz Radom Gołębiów.

R9 WarszawaDziałdowo