Wydarzenia

Jak po pandemii wyglądać będzie nowa norma podróży koleją? [Webinar]

Organizatorzy Międzynarodowego Szczytu Kolejowego zapraszają na webinary – spotkania online, w trakcie których prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytanie „Jak po pandemii będzie wyglądać nowa norma podróży koleją?”.

Pierwsza transmisja rozpocznie się 2 czerwca br. Sesję inauguracyjną otworzą: Elisabeth Werner , dyrektor ds. Transportu lądowego w Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu Komisji Europejskiej oraz François Davenne, dyrektor generalny Międzynarodowej Unii Kolei. Prelegenci zaprezentują możliwe średnio- i długoterminowe zmiany w transporcie kolejowym po pandemii oraz wnioski, jakie należy z obecnej sytuacji wyciągnąć.

Debatę poprowadzi dyrektor Shift2Rail – Carlo Borghini.

W serii odbędzie się 9 webinarów. W ich trakcie zaplanowano m.in. interaktywne dyskusje panelowe z pytaniami od publiczności.

Międzynarodowy Szczyt Kolejowy to spotkanie wyższej kadry kierowniczej reprezentującej najważniejszych światowych operatorów kolejowych, spółek zarządzających infrastrukturą kolejową, rządów krajowych i samorządów lokalnych, producentów taboru oraz szerokiej gamy dostawców rozwiązań z branży kolejowej.

Więcej informacji o webinarach: http://www.irits.org/rail-webinars/.

Reklama