Raport z Polski Wydarzenia

Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? [WEBINAR]

 

Agencja Rozwoju Przemysłu, w ramach obchodów 30-lecia działalności, zaprasza do udziału w drugim cyklu webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz. 12.00.

Wydarzenie skierowane zostanie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

– W trakcie spotkania porozmawiamy o instrumentach wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej – informują organizatorzy wydarzenia.

 

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

  1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
  2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują
  • samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów
  • pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Na bezpłatne webinarium zapisać się można na: https://www.interankiety.pl/f/7A1kn1Gv

 

Informacje o kolejnych wydarzeniach dostępne są na www.arp.pl, www.pfr.pl oraz w mediach społecznościowych ARP.

ARP S.A. to spółka Skarbu Państwa, działająca w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Od początku swojej działalności odpowiada na najważniejsze potrzeby polskiej gospodarki.

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności zakończyła z sukcesem wdrożenie kompleksowej strategii finansowania przedsiębiorców, która oparta jest na trzech komplementarnych filarach:  działalność finansowa skupiająca finansowanie obrotowe, inwestycyjne i przedrestrukturyzacyjne oferowane MSP i dużym firmom (w tym oferta Tarczy Antykryzysowej dla MSP)  działalność restrukturyzacyjna realizowana poprzez program Polityka Nowej Szansy  działalność inwestycyjna wspierająca przedsiębiorców lokujących moce produkcyjne w specjalnych strefach ekonomicznych

Dodaj komentarz