Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Koleje Mazowieckie grają z WOŚP! Co można wylicytować? [AUKCJE]

Spotkanie z Prezesem Kolei Mazowieckich, zwiedzanie zaplecza KM i licytacja modelu lokomotywy – to tylko kilka z wielu aukcji mazowieckiego przewoźnika, z których środki przeznaczone zostaną na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 31. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 29 stycznia.

Koleje Mazowieckie po raz kolejny dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (fot. nadesłane)
Koleje Mazowieckie po raz kolejny dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (fot. nadesłane)

Hasłem tegorocznego Finału WOŚP jest „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii i wirusów odpowiedzialnych za rozwój sepsy. Ten szczytny cel można wesprzeć m.in.  uczestnicząc w aukcjach charytatywnych. Swoją cegiełkę do tegorocznego Finału dołożyły też Koleje Mazowieckie, które przygotowały aż 13 odjazdowych licytacji.

Wśród aukcji od KM znalazły się m.in. spotkanie z Prezesem Zarządu Kolei Mazowieckich, spersonalizowany utwór muzyczny przygotowany przez pracowników spółki czy lekcja zumby z kierownikiem pociągu. Mamy nadzieję, że w tym roku liczba 13 okaże się wyjątkowo szczęśliwa i pomoże jeszcze skuteczniej walczyć z sepsą. Zapraszamy do licytacji. Poniżej szczegóły naszych aukcji.

Co można wylicytować?

„Porozmawiajmy o kolei” – indywidualne spotkanie z Panem Robertem Stępniem, Prezesem Zarządu Spółki KM

Kolejowe rozmowy na najwyższym szczeblu? Teraz to możliwe! Zwycięzca aukcji będzie miał okazję spojrzeć na spółkę kolejową z perspektywy Prezesa Zarządu i poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

„Pociąg do zumby” – lekcja z Michałem Kobusem, kierownikiem pociągu, na terenie zaplecza KM

Zapraszamy na lekcję zumby w kolejowym stylu, pod czujnym okiem instruktora, a zarazem kierownika pociągu KM – Michała Kobusa. Miejscem treningu będzie Sekcja Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów.

Kolejarze KM napiszą i nagrają dla Ciebie piosenkę!

Czy znacie zespół kolejarzy KM? To właśnie oni napisali i nagrali piosenki, które cieszą się popularnością w Internecie. Dzięki tej aukcji mogą przygotować utwór specjalnie dla Ciebie! Kolejowi muzycy są otwarci na wyzwania, dlatego rodzaj muzyki oraz tekst dostosują nawet do najbardziej wymagających gustów!

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota z Pawłem Prokuratem, maszynistą KM i strażakiem!

Wiemy, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego zapraszamy na specjalne, indywidualne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej w pociągu KM. Przeprowadzi je Paweł Prokurat, maszynista KM wraz z ratownikiem medycznym.

Zaproszenie na przejazd w kabinie z maszynistką KM

Praca za nastawnikiem to nie tylko domena mężczyzn. Mamy na to dowody. Udział w aukcji będzie okazją do obserwacji kolejowych szlaków z kabiny maszynisty i spędzenia służby z Martą Kucharską, maszynistką Kolei Mazowieckich.

Zaproszenie na przejazd w kabinie maszynisty z Marcinem Jabłońskim, Maszynistą KM i autorem popularnego konta na Tik Toku „maszynista.com.pl”

Czy da się połączyć TikTok i kolej? Jak najbardziej – a maszynista KM, Marcin Jabłoński jest na to najlepszym przykładem. Zapraszamy w ekscytującą podróż w towarzystwie popularnego w Internecie autora konta „maszynista.com.pl”.

KM od środka

„Poznaj nasze wnętrze” – odwiedź zaplecze techniczne KM

Dodaj komentarz