Aktualności

Koleje Mazowieckie podsumowały udział w 28. Finale WOŚP [ZDJĘCIA]

Fot. Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie podsumowały swój udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawiciele spółki przypominają również o trwających aukcjach WOŚP, na które przekazały kilka atrakcyjnych usług i przedmiotów.

W trakcie niedzielnego finału KM zapewniły bezpłatny przejazd dla wszystkich kwestujących wolontariuszy.

– Po raz 15. mogliśmy wspierać Jurka Owsiaka i cały sztab ludzi, którzy kwestowali, tym razem na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Czujemy się dumni z tego, że byliśmy oficjalnym przewoźnikiem finału, tym bardziej że Orkiestra pobiła kolejny rekord deklarowanej na koniec dnia kwoty. Dziękuję wszystkim pracownikom Kolei Mazowieckich za zaangażowanie i zapewnienie bezpiecznej podróży wolontariuszom. Graliśmy, gramy i będziemy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – mówi Robert Stępień, prezes zarządu Kolei Mazowieckich.

 

Na monitorach w pociągach Kolei Mazowieckich można było zobaczyć film promujący 28. Finał WOŚP, a kolejarze w zielonych mundurach pojawili się w transmisji z finałowego studia WOŚP 12 stycznia, o godzinie 23:20 w TVN24. Przez cały dzień w pociągach można było spotkać wolontariuszy.

Koleje Mazowieckie wystawiły również na licytację WOŚP m.in. szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego „Elf”, przejazd w kabinie maszynisty, dzień w dyspozyturze, a także wyjątkowe przedmioty związane z 15-leciem Spółki. Aukcje prowadzone są pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl.

Największym zainteresowaniem cieszą się: szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego „Elf”, przejazd w kabinie maszynisty wybranego pociągu oraz dzień w dyspozyturze KM.

Dodaj komentarz