Pasażer Raport z Polski

Koleje Mazowieckie wprowadzają “Bilet Turysty”

Koleje Mazowieckie wprowadzają do swojej oferty „Bilet Turysty”. Obowiązywać on będzie w okresie ferii zimowych, tj. od 11 do 26 lutego 2023 r. Sprzedaż ruszy 5 lutego.

Bilet Turysty - to nowa oferta mazowieckiego przewoźnika (Fot. Koleje Mazowieckie)
Bilet Turysty – to nowa oferta mazowieckiego przewoźnika (Fot. Koleje Mazowieckie)

Uczniowie z województwa mazowieckiego jako jedni z ostatnich rozpoczną zimową przerwę międzysemestralną. Dwa tygodnie wypoczynku to doskonała okazja, by zaplanować wycieczkę po regionie. Z promocyjną ofertą wychodzą Koleje Mazowieckie, proponując „Bilet Turysty”.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym ważnym przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10 dniowego terminu ważności. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni.

Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości taryfowej. Od tej ceny nie stosuje się żadnych ulg – informują Koleje Mazowieckie.

 

Oferta „Bilet Turysty” umożliwia nieograniczone przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Upoważnia również do przejazdu na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin autobusami lotniskowymi KM.

Dodaj komentarz