global Pasażer Wydarzenia

Koleje Ukraińskie i Visa promują kino internetowe

Koleje Ukraińskie oraz Visa, PrivatBank i Sweet TV inaugurują kampanię promującą kino internetowe. Pasażerowie, którzy do końca lata zapłacą za bilety na pociąg Intercity+ kartą Visa z ProvatBanku otrzymają kod promocyjny na dostęp do biblioteki filmowej we wszystkich składach Intercity+.

Aby otrzymać 100 proc. zniżkę, pasażer musi kupić bilet kolejowy w aplikacji lub w wersji internetowej Privat24, na stronie bilet.pb.ua, w terminalu samoobsługowym lub w oddziale banku. Po dokonaniu płatności kartą Visa bank wyśle ​​wiadomość z kodem promocyjnym, który należy wpisać na pokładzie Intercity + łącząc się z kolejową filmoteką Sweet TV za pomocą kodów QR w wagonach.

Ilość bonusów nie jest ograniczona, tzn. pasażerowie mogą otrzymać zniżki na każdą podróż pociągiem przez cały okres trwania promocji. Zniżka na film będzie ważna tylko podczas podróży.

Obecnie w filmotece Ukrzaliznytsia znajduje się około 5000 filmów i seriali telewizyjnych, baza filmowa jest aktualizowana co tydzień, dzięki czemu każdy pasażer będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz