Pasażer

Koleje Wielkopolskie przewiozły 100 mln pasażerów

Na pokład pociągów Kolei Wielkopolskich wsiadł 100-milionowy pasażer. Wydarzenie miało miejsce przed długim weekendem majowym.

Na pokład pociągów Kolei Wielkopolskich wsiadło już sto milionów pasażerów! (fot. <yoastmark class=

– Od wielu tygodni śledziliśmy statystyki naszej spółki, które pozwoliły nam określić, że to właśnie 27 kwietnia, w godzinach popołudniowych padnie rekord! Nie mogliśmy dokładnie wskazać jednego Pasażera, ale dzięki temu możemy celebrować tą uroczystość z tysiącem podróżnych – napisały Koleje Wielkopolskie na Facebooku.

 

Podczas wydarzenia Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Nitkowski, Prezes Zarządu spółki Koleje Wielkopolskie oraz Mikołaj Grzyb, Członek Zarządu Kolei Wielkopolskich przybliżyli jak ważnym osiągnięciem jest ów wynik. Zaznaczyli także, że nie udałoby się to bez zaangażowania i pracy wszystkich pracowników Urzędu Marszałkowskiego oraz spółki Koleje Wielkopolskie.

Z okazji tak ważnego dla przewoźnika wydarzenia, przygotowano 1000 specjalnych voucherów. Rozdano je pasażerom KW na pokładach pojazdów wyruszających w Wielkopolskę.

Więcej zdjęć dostępnych jest na oficjalnym profilu przewoźnika na Facebooku.

Dodaj komentarz