Pasażer Raport z Polski

Kolporter rozszerza sieć saloników z biletami kolejowymi

Trwa program pilotażowy Kolportera i Kolei Mazowieckich. W jego ramach sprzedaż biletów na przejazdy pociągami została rozszerzona na kolejne miejscowości.

Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach Kolporter.
Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach Kolporter.

Parę miesięcy temu informowaliśmy o podpisaniu umowy pomiędzy Kolporterem a Kolejami Mazowieckimi. Dzięki współpracy bilety na przejazdy kolejowe tego przewoźnika można było kupić w wybranych salonikach Kolportera.

– Na bieżąco analizujemy nie tylko sprzedaż biletów, ale także poziom zadowolenia naszych klientów z wprowadzenia biletów do oferty saloników Kolportera. Z informacji, jakie od nich otrzymujemy, możemy wywnioskować, że wprowadzenie biletów na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich było „strzałem w dziesiątkę”. Zostało ono bardzo dobrze przyjęte zarówno przez dotychczasowych klientów saloników, jak i pasażerów Kolei Mazowieckich, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług – mówi Dominika Terlecka, młodszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Szczególnie osoby starsze chwalą sobie możliwość zakupu biletów w salonikach. To dla nich duże ułatwienie. Dla części z nich kupno ich w specjalnych automatach, przez internet czy aplikację mobilną było uciążliwe, a dla niektórych wręcz niemożliwe – dodaje Dominika Terlecka.

 

Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach, zlokalizowanych w:

  • Pomiechówku, przy ul. Modlińskiej 11/1 (Dworzec PKP),
  • Ostrołęce, przy ul. Generała Ignacego Prądzyńskiego Z04,
  • Łukowie, przy ul. Kwiatkowskiego 3.

Przypomnijmy, że w punktach tych sprzedawane są jednorazowe bilety Kolei Mazowieckich na przejazd w jedną lub dwie strony (wyłącznie z/do stacji lub przystanku, z którego rozpoczyna się podróż).

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią saloników prasowych.

Dodaj komentarz