Pasażer Wydarzenia

Zwiedź region z Kolejami Mazowieckimi

W te wakacje podróżuj bez limitu po Mazowszu – taką wakacyjną ofertę przygotowały Koleje Mazowieckie. W ciągu trzech, dowolnie wybranych dni z 10, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. Lokalni turyści mogą skorzystać także z licznych zniżek w ramach akcji “Koleją do Kultury”.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym. Na jego podstawie, w ciągu trzech dowolnie wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. Oferta nie obejmuje pociągu „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS”, czyli podróży nad Bałtyk.

Po zakupie biletu pasażerowie mają 10 dni, na skorzystanie z oferty, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu wydawany jest karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni ważności biletu.

Koszt biletu to 75 zł. Cena jest zryczałtowana i ulgi nie są do niej stosowane. Można go kupić w kasach i biletomatach.

Oferta „Bilet Turysty” dotyczy obszaru ograniczonego stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna i Drzewica. Można z niej skorzystać także podczas przejazdu autobusami lotniskowymi KM, na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin.

Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie przewoźnika – TUTAJ.

Dodaj komentarz