Pasażer Raport z Polski

Korekta rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich [LISTA]

R1 Warszawa – Skierniewice

W dniach 1-2 października z uwagi na budowę wiaduktu drogowego w stacji Pruszków na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków, ruch pociągów będzie prowadzony jednotorowo. Ponadto z uwagi na prace na innych liniach, rozkład jazdy będzie ulegał zmianom.

R6/R60 Warszawa – Szulborze Wielkie

W związku z wymianą podkładów na obiektach inżynieryjnych w dniach:

  • 21-27 września na odcinku Tłuszcz – Łochów;
  • 28 września – 11 października na odcinku Łochów – Sadowne Węgrowskie;

wystąpią utrudnienia w kursowaniu ruchu pociągów.

Dodatkowo z uwagi na nocną przerwę technologiczną za ostatnie dwa pociągi do Tłuszcza zostaną zastąpione ZKA od Zielonki/Wołomina Słonecznej.

R9 WarszawaDziałdowo

Z uwagi na budowę tunelu w Legionowie, zostanie ograniczona liczba krawędzi peronowych na tej stacji. Spowoduje to utrudnienia w prowadzeniu ruchu pociągów.

R61 Tłuszcz – Ostrołęka

Z uwagi na prace remontowe od 5 do 21 września na odcinku Tłuszcz – Mostówka, Przetycz – Pasieki – Ostrołęka ruch pociągów będzie wstrzymany. W zamian za odwołane pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa na ww. odcinkach.

R81 RadomDęblin

Z uwagi na prace związane z naprawą infrastruktury kolejowej na odcinku RadomJedlnia Letnisko, Pionki – Żytkowice – Garbatka Letnisko – Bąkowiec – Zajezierze k/Dęblina ruch pociągów będzie się odbywał po jednym czynnym torze, co spowoduje zmiany w rozkładzie jazdy.