Przewozy towarowe

Lotos Kolej bez opóźnień. Spółka realizuje przewozy towarowe bez przeszkód

 

LOTOS Kolej bez zakłóceń realizuje przewozy towarowe w kraju. Jak zapewnia przewoźnik, wszystkie osoby zatrudnione w spółce swoją pracę wykonują w warunkach bezpiecznych.

LOTOS Kolej, dzięki dużemu wysiłkowi i zaangażowaniu załogi, aktualnie bez  zakłóceń spowodowanych wyjątkową sytuacją w kraju prowadzi swoją podstawową działalność, realizując przewozy towarowe – informuje spółka.

 

Mimo sytuacji nadzwyczajnej żaden z pociągów towarowych przewoźnika nie odnotowuje opóźnień w dostawach. Spółka realizuje także przewozy na stałych relacjach w Niemczech, wynikające z długoterminowych kontraktów.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz sztabu kryzysowego powołanego w Grupie LOTOS, w spółce LOTOS Kolej zostały wdrożone odpowiednie środki zapobiegawcze, mające na celu ochronę pracowników bezpośrednio związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego oraz wszystkich osób przebywających na terenie spółki. Pracowników, których charakter wykonywanych obowiązków służbowych na to pozwala, oddelegowano do pracy zdalnej.

Dodaj komentarz