Raport z Polski Wydarzenia

Malbork. Tragedia na torach kolejowych

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśnią przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku na torach w Malborku. Śmierć na miejscu poniósł 52-letni mieszkaniec miasta.

Przejazd kolejowy, który należy pokonać, by dotrzeć z centrum miasta do malborskiej dzielnicy Piaski II (fot. Google Street View)
Przejazd kolejowy, który należy pokonać, by dotrzeć z centrum miasta do malborskiej dzielnicy Piaski II (fot. Google Street View)

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek, chwilę przed północą. Mężczyzna, pokonujący tory kolejowe w malborskiej dzielnicy Piaski II, wtargnął pod pociąg. W wyniku odniesionych obrażeń 52-latka nie udało się uratować.

Jak informuje lokalny „Portal na Plus”, prokuratura zaplanowana sekcję zwłok mężczyzny. Praca służb mundurowych trwała do rana. W tym czasie ruch pociągów na linii MalborkElbląg był utrudniony.

Teraz przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora. Sprawdzi m.in. czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy samobójstwa.

Aby dojść do domów zlokalizowanych w dzielnicy Piaski II należy pokonać niestrzeżony przejazd kolejowy. Jak informują nas mieszkańcy, bardzo często jednak piesi skracają sobie drogę – idąc przez nasyp. Czy ofiara, chcąc oszczędzić kilka minut, wybrała taką właśnie drogę?

Rok temu w okolicy również doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Nocny wypadek na linii Malbork – Elbląg. Nie żyje mężczyzna

Dodaj komentarz