global Personalia Wydarzenia

Marie Hill nowym dyrektorem ds. Transformacji i cyfryzacji DB Cargo UK

Marie Hill została nowym dyrektorem ds. Transformacji i cyfryzacji DB Cargo UK. Jej zadaniem będzie przeprowadzenie zasadniczych zmian w wykorzystaniu technologii, w celu poprawy efektywności operacyjnej spółki i obsługi klienta.

Marie Hill od stycznia 2017 r. była szefem działu IT w DB Cargo UK. Teraz mianowana została na członka zarządu. Jej nowo utworzony zespół ds. Transformacji będzie współpracował z działami w całej firmie, aby opracowywać i wdrażać plany mające na celu uczynienie firmy bardziej innowacyjną, zwinną i wydajną – jest to kluczowy filar przyszłej strategii DB, której celem jest ulepszanie i rozwijanie działalności.

– Wierzę, że przyspieszając i rozszerzając nasze możliwości cyfrowe, znacznie poprawimy jakość usług, które możemy zaoferować zarówno obecnym, jak i nowym klientom – odniósł się do nominacji  Hill, dyrektor generalny Andrea Rossi. – Krajobraz technologiczny nieustannie się zmienia, a rolą Marie będzie opracowanie i wdrożenie systemu, który zmaksymalizuje przyszłe możliwości poprawy sposobu prowadzenia interesów z naszymi klientami

 

Do swojej nominacji odniosła się także Marie Hill.

Pandemia koronawirusa uwydatniła kluczową rolę, jaką technologie cyfrowe mają do odegrania we wspieraniu nowoczesnego biznesu – podkreślała. – Utworzenie nowego zespołu zapewni nam jak najlepsze wykorzystanie technologii we wszystkich obszarach naszej działalności, poprawiając naszą skuteczność i wydajność – dodała.