Raport z Polski Wydarzenia

Matka i córka zginęły na torach. Policja poszukuje świadków

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku na torach we Wieniawie w woj. mazowieckim. W zdarzeniu, do którego doszło 13 grudnia na przejeździe kolejowym zginęły dwie osoby – matka i córka.

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przysusze
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przysusze

Nieuwaga kierowcy czy nieszczęśliwy splot wydarzeń? Co dokładnie wydarzyło się 13 grudnia na przejeździe kolejowym we Wieniawie? To próbują ustalić policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przysusze. Według pierwszych ustaleń wynika, że seat ibiza, którym jechały kobiety wjechał na tory, gdy mijał go pociąg towarowy. W tym samym czasie z drugiej strony, sąsiednim torem, nadjechał pociąg osobowy relacji RadomDrzewica. To właśnie on uderzył w pojazd znajdujący się na przejeździe.

Jak informuje policja, świadkowie mówią o awarii. Kobiety miały próbować zepchnąć z torów auto. Nie zdążyły. W seata uderzył rozpędzony pociąg. Na miejscu zginęła 25-latka (kierowca) oraz jej 52-letnia matka (pasażerka auta).

Jak dokładnie wyglądał moment wypadku? Jeżeli byłeś świadkiem zdarzenia lub posiadasz informacje mogące pomóc policji w dokładnym odtworzeniu zdarzenia, skontaktuj się z funkcjonariuszami pod numerem alarmowym 112 lub jednostką policji na terenie swojego miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz