Publikacje Firm

MMR Group TransComfort z certyfikacją IRIS

MMR Group TransComfort, czołowy producent w polskiej branży tramwajowo-kolejowej, uzyskał certyfikat IRIS – Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego, nadawany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego).

Certyfikat IRIS został przyznany na działalność MMR Group TransComfort w ramach projektowania i rozwoju zakresu certyfikacji 03 (Prowadzenie) dla produktów: zestawy kołowe.

Uzyskany certyfikat potwierdza stosowanie przez firmę najwyższych standardów jakościowych w branży tramwajowo-kolejowej, szczególnie istotnych przy tak kluczowym elemencie, jakim jest koło pojazdu szynowego. Jednocześnie certyfikat wskazuje na spełnienie specyficznych wymagań klientów, takich jak:

  • najwyższy standard wyrobów i usług,
  • state-of-the-art innowacji w technologii,
  • terminowość dostaw,
  • kompetentny i szybki kontakt obsługi i uzgodnień technicznych,
  • techniczny know-how i doświadczenie,
  • profesjonalny serwis,
  • gwarancja

MMR Group TransComfort z nagrodą im. prof. Podoskiego na TRAKO

Certyfikat IRIS, jako dokument potwierdzający standardy jakości i niezawodności, jest wymagany nie tylko w Europie, lecz również w krajach azjatyckich i amerykańskich.  Na podstawie międzynarodowej normy ISO/TS 22163:2017, która obejmuje specyficzne wymagania dla organizacji kolejowych, a także normy jakości ISO 9001, IRIS dąży do uzyskania rangi standardu technicznego w ramach certyfikacji grupy ISO.

Dla MMR Group TransComfort zdobycie certyfikacji IRIS to wyjątkowe wyróżnienie i kolejny kamień milowy w dążeniu do doskonałości w obsłudze klienta, innowacji technologicznej oraz zapewniania niezawodności produktów i usług.

MMR Group TransComfort serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych partnerów, gwarantując najwyższe standardy jakości i profesjonalizmu.

Kontakt:
Joanna Kosterska,
Advertisement and Public Relations Coordinator
joanna.kosterska@mmrgroup.pl
www.tc.mmrgroup.pl

Dodaj komentarz