Pasażer Tramwaje

MPK Wrocław przywraca strefy buforowe

MPK Wrocław reaguje na wzrost przypadków zachorowań na wirusa Sars-Cov-2 i przywraca w pojazdach komunikacji miejskiej strefy buforowe. W tramwajach i autobusach będą pojawiać się systematycznie od czwartku 8 października.

Fot. MPK Wrocław

Celem stref jest ograniczenie kontaktu kierującego z przedziałem pasażerskim. Przewoźnik zwraca się do pasażerów, by respektować wprowadzone ograniczenia. W związku z brakiem możliwości kontaktu z kierowcą, wszelkie informacje związane z podróżą komunikacją miejską uzyskać można przez Infolinię MPK (71 321 72 71  lub 71 321 72 71  70). MPK Wrocław zachęca także do kontaktu przez Facebooka.

– Zdrowie naszych pasażerów, pracowników oraz ich rodzin jest dla nas najważniejsze – mówi prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder. – Choć wszyscy jesteśmy zaniepokojeni tak szybkim, ponownym wzrostem zachorowań, to gwarantuję, że MPK podchodzi do tego problemu poważnie, ale bez paniki. Ponowne wprowadzenie stref buforowych ma na celu ograniczyć ryzyko zachorowania po obu stronach. Proszę więc wszystkich pasażerów o stosowanie się do ograniczeń i zrozumienie dla tej decyzji.

Dodaj komentarz