global Pasażer Wydarzenia

Nie zdążyła wsiąść do pociągu. Groźny incydent na słowackim dworcu [FILM]

Groźny incydent na terenie dworca kolejowego w słowackiej Trnawie. Dwie kobiety próbowały wsiąść do odjeżdżającego pociągu. Jedna z nich została poważnie ranna. Całą sytuację nagrały kamery monitoringu.

Groźny incydent
Kadr z filmu

Całe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek wieczorem. Dwie kobiety chciały wsiąść do ruszającego składu. Jedna z nich dobiegła do pociągu, otworzyła drzwi i wskoczyła do środka. Drugiej się to nie udało. 73-latka odbiła się od schodów i wpadła pod rozpędzający się pociąg.

Natychmiast z pomocą ruszyła jej koleżanka, która wyskoczyła ze składu. Na miejsce zdarzenia przybiegli również inni pasażerowie. Służby ratunkowe powiadomił zaś maszynista składu, znajdującego się na sąsiednim torze.

Pociąg, do którego chciały wsiąść kobiety, zatrzymał się po kilku sekundach. Okazało się, że starsza kobieta wpadła między peron a tory, dlatego nie doznała większych obrażeń. Zbadali ją przybyli na miejsce lekarze.

To nie koniec całej historii. Spóźnione podróżne mogą teraz otrzymać wysoki mandat – nawet 500 euro. Zachowanie kobiet zagroziło bezpieczeństwo na dworcu i spowodowało półgodzinne opóźnienia na kolei.

O krok od tragedii. Kobieta przebiega przed tramwajami [WIDEO]

Dodaj komentarz