Personalia Wydarzenia

Nie żyje Włodzimierz Stawecki, wieloletni dyrektor Łukasiewicz – IPS “Tabor”

Nie żyje prof. Włodzimierz Stawecki, wieloletni dyrektor spółki Łukasiewicz – IPS „Tabor”. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 14 listopada o godz. 12.10 w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu.
– Dla wielu z nas był jak ojciec, mentor, przyjaciel. Człowiek o wielu zdolnościach i pasjach, ekspert w wielu dziedzinach. Znany w szerokim środowisku, zwłaszcza w branży przemysłu taboru szynowego – tak wspominają zmarłego bliscy i pracownicy. – Instytutowi poświęcił wielką część swego życia, łącznie z niezliczonym czasem prywatnym. W czasie pełnienia swoich obowiązków ciągle, jako dobry gospodarz, doglądał wszelkich spraw. W zaangażowaniu w pracę nie miał sobie równych. Niedościgniony w pomysłowości i kreatywności, także w ujęciu inżynierskim. […] Nie było dla Niego rzeczy niemożliwych. […] Zapamiętamy śp. Włodzimierza także jako człowieka o wielkim poczuciu humoru i bardzo towarzyskiego.
 

 

Uroczystości pogrzebowe śp. Włodzimierza Staweckiego odbędą się w sobotę 14 października o godz. 12.10 w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu na os. Mielżyńskiego 1a, a następnie na cmentarzu komunalnym przy ul. Cmentarnej 27 w Jasinie.Czytaj dalej >