Aktualności

Nowe kierunki na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska wprowadza nowoczesne kierunki studiów magisterskich na Wydziale Transportu – Bezpieczeństwo Logistyczne oraz Bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej w Transporcie.

Wydział Transportu PW oferuje nowe, innowacyjne kierunku, które pozwolą zdobyć kompetencje i przyspieszyć rozwój kariery.

Studia dzienne prowadzone będą w trybie hybrydowym, co pozwala na dostosowanie programu do potrzeb osób pracujących. Trwają tylko 3 semestry, z czego trzeci semestr poświęcony jest głównie na przygotowanie pracy dyplomowej.

Bezpieczeństwo Logistyczne

Ten kierunek to doskonały wybór, jeśli chcesz nauczyć się analizowania dużych zbiorów danych w zarządzaniu bezpieczeństwem łańcuchów dostaw, stosowania narzędzi sztucznej inteligencji w zabezpieczeniach logistycznych oraz zarządzania ryzykiem i sytuacjami kryzysowymi.

Bezpieczeństwo Infrastruktury Krytycznej w Transporcie

Ten program skierowany jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat przeciwdziałania atakom cybernetycznym, projektowania odpornej infrastruktury, czy zarządzania zagrożeniami w transporcie.

Unikalne wykształcenie i kompetencje

Studia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej oferują nie tylko zdobycie unikalnego wykształcenia, ale także możliwość uzyskania certyfikatów, licencji i uprawnień. Nowoczesne laboratoria, doświadczona kadra akademicka oraz praktycy z branży wspierają studentów w zdobywaniu inżynierskich umiejętności i menedżerskiej wizji.

Dodaj komentarz