Raport z Polski Wydarzenia

„Opowiedz mi jak działa… kolej!” Wyjątkowy film Warszawskiej SKM dla dzieci [WIDEO]

Czy wiecie jak funkcjonuje kolej? W Dniu Dziecka Warszawska Szybka Kolej Miejska postanowiła zabrać najmłodszych w krótką, wirtualną podróż do świata, w którym królują czerwone pociągi.

Fot. Warszawska Szybka Kolej Miejska
Fot. Warszawska Szybka Kolej Miejska

„Opowiedz mi jak działa… kolej!” – taką prośbę słyszy większość rodziców. Warszawska SKM-ka śpieszymy z pomocą.  Z okazji Dnia Dziecka przewoźnik zaprasza do obejrzenia filmu:

– Nasz film „Dzień z życia kolei. Kto pracuje w Szybkiej Kolei Miejskiej i czuwa nad bezpieczeństwem pasażerów?” zabiera dzieci w świat kolei – informuje przewoźnik. – Odwiedzamy zaplecze techniczno – postojowe i myjnię pociągów, zaglądamy do kabiny maszynisty oraz do dyspozytora ruchu kolejowego. Poznajemy ludzi, którzy codziennie pracują w SKM i dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

 

Film jest wstępem do projektu, którego celem jest edukacja na temat kolei, budowanie pozytywnego wizerunku tego środka transportu wśród najmłodszych, a w dalszej perspektywie promowanie postawy proekologicznej.

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia filmu z dziećmi i podzielenia się z nami wrażeniami! Dzięki temu będziemy mogli rozwinąć nasz pomysł i lepiej dopasować go do potrzeb najmłodszych. Można do nas pisać na adres: rzecznik@skm.warszawa.pl

Dodaj komentarz