Wydarzenia

PIXEL wprowadza na rynek dezynfektor do pojazdów transportu publicznego

Firma PIXEL, projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne oraz nowoczesne systemy informatyczne dla wielu branż gospodarki, wprowadziła na rynek nowy produkt – dezynfektor do pojazdów. Urządzenie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo osobom korzystającym m.in. z transportu publicznego.

W obliczu znoszenia ograniczeń nałożonych przez rząd w związku z pandemią koronawirusa, rośnie potrzeba przywrócenia do normalności usług przewozowych. Będzie to wymagało od zakładów komunikacji publicznej zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom – pasażerom, kierowcom czy kontrolerom – przed potencjalnym zarażeniem.

– Aby ograniczyć ryzyko zakażenia się wirusem w komunikacji publicznej, PIXEL rozpoczął produkcję mobilnych dezynfektorów – informuje Anna Górecka z firmy PIXEL. – Urządzenia te są przeznaczone do instalacji przy wejściach do pojazdów i służą do korzystania przez przemieszczających się pasażerów. Zastosowanie bezstykowych dozowników znacząco podniesie komfort i bezpieczeństwo podróżnych, a także pozwoli na zminimalizowanie ryzyka zakażenia. Urządzenie jest dostępne w kilku wariantach.

 

O szczegółach przeczytacie w poniższych materiałach oraz na stronie firmy PIXEL.

Dodaj komentarz