Pasażer Wydarzenia

PKP Intercity zaprasza do współpracy miłośników kolei

PKP Intercity zachęca miłośników kolei do podzielenia się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami dot. funkcjonowania przewoźnika. Pozwoli to lepiej dostosować ofertę PKP Intercity do potrzeb pasażerów.

"Fot.

Nowy projekt PKP Intercity ma na celu stworzenie kanału komunikacji, który pozwoli na bezpośrednie zgłaszanie przez podróżnych pomysłów i spostrzeżeń dotyczących usług świadczonych przez przewoźnika. Chodzi tu głównie o rozkład jazdy, nowe połączenia czy system sprzedaży biletów.

Ciągły rozwój Spółki łączy się z kolejnymi działaniami dążącymi do dalszego wzrostu zadowolenia pasażerów z podróży. Formularz zgłoszeniowy pomoże w zaadresowaniu kwestii, które mogą być trudno dostrzegalne dla spółki, a wpłyną pozytywnie na doświadczenia podróżnych. Na podstawie opinii, uwag czy sugestii możliwe będzie implementowanie nowych rozwiązań czy modyfikacja dotychczasowych. Zmiany przyczynią się do tego, że kolej będzie środkiem transportu pierwszego wyboru.

PKP Intercity swoją propozycję skierowała głównie do miłośników kolei – osób posiadających wiedzę dot. zasad jej funkcjonowania.

– Dzięki formularzowi zostanie stworzony zbiór propozycji możliwych do zrealizowania i mogących wpłynąć na rozwój oferty oraz proces obsługi klienta – informuje przewoźnik.

 

Spółka planuje nagradzać najlepsze, a także najbardziej wartościowe zgłoszenia firmowymi upominkami oraz voucherami na przejazd.

– Staramy się jak najlepiej dopasowywać ofertę do potrzeb i oczekiwań podróżnych. Dlatego kanał komunikacji taki jak formularz zgłoszeniowy jest wartościowym i potrzebnym narzędziem, który pozwoli na konsultacje społeczne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych koleją do dzielenia się swoimi pomysłami czy sugestiami – powiedział Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.