Aktualności Targi Wydarzenia

PKP PLK na targach Innotrans

 

Na targach InnoTrans w Berlinie Grupa Kapitałowa PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zaprezentuje się w składzie: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A i spółki zależne: Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. we Wrocławiu, Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu sp. z o.o., Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. w Gdańsku, Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie sp. z o.o., Trakcja S.A.

 

Samodzielne stoisko Grupy Kapitałowej PLK znajduje się w CityCube Berlin w Hali A nr 580.

Na InnoTrans zaplanowano spotkania prezesa Ireneusza Merchel oraz członków Zarządu z przedstawicielami zarządców infrastruktury krajów europejskich m.in. Hiszpanii, Litwy, Ukrainy, Niemiec.

Dla PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. targi są okazją do przedstawienia działalności Spółki w środowisku międzynarodowym. To tradycyjne podtrzymanie kontaktów z obecnymi partnerami biznesowymi. Jest to też możliwość nawiązania kontaktów z nowymi partnerami handlowymi, jak również firmami prezentującymi nowoczesne rozwiązania techniczne.