Pasażer Przewozy towarowe Wydarzenia

Pociąg towarowy blokuje linię kolejową Pszczyna – Czechowice Dziedzice Południe

Na trasie Czechowice Dziedzice – Cieszyn – Czechowice Dziedzice zepsuł się pociąg towarowy. Między stacjami Cieszyn – Chybie – Cieszyn uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. O utrudnieniach informuje Dziennik Zachodni, powołując się na Koleje Śląskie.

Fot. Mirosław Siemieniec / PKP PLK

Utrudnienia występują na linii kolejowej S61. Z uwagi na awaryjne zamknięcie torów na odcinku Pszczyna – Czechowice Dziedzice Południe, kursuje zastępcza komunikacja autobusowa. Pasażerowie muszą się liczyć z opóźnieniami i odwołanymi połączeniami.

Pociąg nr 94681 relacji Czechowice Dziedzice 06:29 – Cieszyn 07:35 został odwołany na odcinku Czechowice Dziedzice – Chybie. Na odwołanym odcinku uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

Pociąg nr 94681 relacji Czechowice Dziedzice 06:29 – Cieszyn 07:35 jest opóźniony na trasie około 25 minut od stacji Chybie z powodu oczekiwania na zastępcza komunikację autobusową. Opóźnianie może ulec zmianie.

Pociąg nr 94622 relacji Cieszyn 05:12 – Czechowice Dziedzice 06:16 został odwołany na odcinku Chybie – Czechowice -Dziedzice. Na odwołanym odcinku uruchomiono zastępczą komunikację autobusową

Dodaj komentarz