Pasażer Polregio Raport z Polski Wydarzenia

Polregio uruchomi na wakacje 100 dodatkowych połączeń

POLREGIO uruchomi niemal 100 dodatkowych połączeń do najpopularniejszych miejsc turystycznych w Polsce. Przewoźnik dowiezie podróżnych nad morze, w góry, na Mazury czy w podkarpacką głuszę.

Fot. POLREGIO
Fot. POLREGIO

W Polskę wyruszy 5460 dodatkowych pociągów POLREGIO. Spółka oferuje podróże szybkie, niedrogie, a przede wszystkim ekologiczne.

Może nad morze?

Wakacje w Polsce kojarzą się nam przede wszystkim z wypoczynkiem nad Bałtykiem. Czyste, piaszczyste i bardzo szerokie plaże należą do najlepszych w Europie. Nikogo więc nie dziwi, że przez cały okres wakacyjny Bałtyk przyciąga setki tysięcy Polaków.

POLREGIO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników naszego wybrzeża. Od 25 czerwca do 31 sierpnia działać będzie wakacyjne połączenie na trasie Gdynia/Lębork – Łeba.

Wakacje to także okres zwiększonej liczby połączeń z Gdyni na Półwysep Helski. Dodatkowe pociągi pojawią się również na trasach GdyniaWładysławowo oraz WładysławowoHel.

W tym samym terminie POLREGIO uruchomi również sezonowe połączenia w województwie zachodniopomorskim: chodzi o weekendowe trasy Poznań – Świnoujście, PoznańKołobrzeg, Zielona Góra – Świnoujście, Kamień Pomorski – Szczecin. Połączenia Koszalin – Mielno Koszalińskie oraz pociąg „Błękitny” relacji Szczecin – Świnoujście od 25 czerwca do 31 sierpnia będą kursować codziennie.

Podkarpacie, a może i Słowacja…?

Zwolennicy spędzania urlopu w południowych rejonach Polski powinni szczególną uwagę poświęcić podkarpackiej ofercie wakacyjnej POLREGIO.