Pasażer Polregio

Polregio wprowadza bilet tygodniowy

Polregio przygotowało wyjątkową promocję na wakacje – „Bilet tygodniowy wakacyjny”. Umożliwi on nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami REGIO przez 7 dni. Oferta wchodzi w życie 1 lipca. Obowiązywać będzie do 3 września.

Polregio wprowadza bilet tygodniowy. To specjalna, wakacyjna oferta (fot. POLREGIO)
Polregio wprowadza bilet tygodniowy. To specjalna, wakacyjna oferta (fot. POLREGIO)

Wprowadzenie nowej, letniej oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie podróżnych biletami kolejowymi w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach, jak chociażby nielimitowana liczba przejazdów w określonym czasie, w jednej stałej cenie. Bilet kosztuje jedynie 109 zł. Można nabyć go na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Polregio, w videomatach, biletomatach, kasach biletowych oraz u obsługi pociągu. Bilet jest imienny. W przypadku stacjonarnego zakupu należy go podpisać swoim imieniem i nazwiskiem.

W trakcie kontroli biletowej właściciel biletu imiennego powinien okazać dokument ze zdjęciem lub potwierdzić swoją tożsamość przy użyciu aplikacji mObywatel.

Z oferty można skorzystać także w wariancie za 129 zł. Umożliwia on podróżnym nieograniczoną liczbę przejazdów nie tylko pociągami REGIO, ale również pociągami innych przewoźników. Bilet ten będzie honorowany w pociągach Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Arrivy.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” Polregio znajdują się na stronie internetowej Polregio.

Warto dodać, że kupując bilety wg. Taryfy Pomorskiej na przejazdy w województwie pomorskim w elektronicznych kanałach sprzedaży lub aplikacji mobilnej, podróżni będą mogli skorzystać z rabatu 7,5%.

Dodaj komentarz