Pasażer Polregio

POLREGIO wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy pociągów w relacji Hajnówka – Siedlce – Hajnówka

Trwa modernizacja linii kolejowej nr 31, między Siedlcami a miejscowością Niemojki. W związku z prowadzonymi pracami POLREGIO wprowadzi na jednym z odcinków trasy zastępczą komunikację autobusową. Zmiany obowiązywać będą od 9 do 14 marca.

Prace modernizacyjne prowadzone przez zarządcę infrastruktury będą wymagały całkowitego wstrzymania ruchu pociągów. Pasażerowie będą korzystali z autobusów zastępczych. W związku z tym wydłuży się czas przejazdu – o ok. 25 minut.

Autobusy komunikacji zastępczej będą obsługiwały wszystkie przystanki kolejowe oprócz stacji Mordy, z powodu trudności z dojazdem. Na pozostałej trasie prowadzony będzie normalny ruch pociągów.

Miejsca postoju zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Siedlce – Niemojki

  • Siedlce – plac Zdanowskiego (przy dworcu PKP)
  • Stok Lacki – skrzyżowanie ulic Łosicka / Zaciszna
  • Krzymosze –  skrzyżowanie ulic Łosicka / Ostoja
  • Mordy Miasto –  skrzyżowanie ulic Narutowicza / 8 Dywizji Wojska Polskiego
  • Mordy – Rynek Centrum – postój na żądanie
  • Cierpigórz –  skrzyżowanie w miejscowości Cierpigórz z drogą prowadzącą do peronów
  • Niemojki –  przed budynkiem stacji PKP Niemojki.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej oznakowanych logo POLREGIO będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych. Nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Ponadto, aby zachować skomunikowanie porannego pociągu z Siedlec z pociągiem do Białegostoku na stacji Czeremcha, została przesunięta godzina odjazdu pociągu z Czeremchy z 10:13 na 10:19.

Zmiany zawarte zostały w rozkładzie jazdy pociągów, dostępnym w gablotach na stacjach i przystankach osobowych. Informacje można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl i portalpasazera.pl.

Dstęp do aktualnych informacji o kursowaniu pociągów umożliwia również bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer. Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenia mobilne, pasażerowie otrzymują na bieżąco informacje o rozkładach jazdy interesujących ich pociągów.

 

Dodaj komentarz