Pasażer Polregio Wydarzenia

Polregio wraca z połączeniami na Litwę

Polregio wznowi od 1 lipca połączenie kolejowe Białystok – Kowno (Kaunas) – Białystok. Przerwa spowodowana była epidemią COVID-19.

Fot, Polregio / ilustracyjne
Fot, Polregio / ilustracyjne

Pierwszy pociąg Polregio w kierunku Litwy wyjedzie w piątek 1 lipca. Bilety na przejazd nabyć można w ofercie specjalnej przewoźnika „Polska – Litwa Regio special”.

W relacji Białystok – Kowno pociąg będzie kursował w piątki i soboty, jako przedłużenie pociągu relacji BiałystokSuwałki. Ze stacji początkowej skład odjedzie o godz. 14.58. Do Kowna dojedzie o godz. 21.21.

W relacji powrotnej, pociąg będzie kursował w soboty i niedziele, w godzinach: Kowno odj. 9:10 – Białystok przyj. 12:43. (Przyjazd i odjazd w Kownie przewoźnik podaje według czasu lokalnego).

Połączenia będą obsługiwane nowoczesnymi szynobusami, z klimatyzacją i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością.

Dzięki ofercie specjalnej “Polska – Litwa Regio” specjal bilety na przejazd w relacjach na Litwę są dostępne w znacznie niższej cenie niż według taryfy międzynarodowej.

Pasażerowie podróżujący na odcinkach krajowych kupują bilety według taryfy REGIO, z uwzględnieniem ofert promocyjnych, np. Połączenie w dobrej cenie, Ty i raz, dwa, trzy.

Polregio w dalszym ciągu nie pojedzie na Litwę

Dodaj komentarz