Polregio Raport z Polski

POLREGIO z ofertą Mini biletu turystycznego na majowy weekend

POLREGIO zaprezentowało ofertę Mini biletu turystycznego na długi majowy weekend. Od 28 kwietnia, za 46,60 zł podróżni będą mogli jeździć pociągami kategorii Regio w dowolnej relacji. Bilet ważny będzie do 4 maja (do godz. 6.00).

Fot. Polregio
Fot. Polregio

Mini bilet turystyczny będzie można kupić we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym za pomocą aplikacji mPOLREGIO czy w videomatach. Uprawnia on do nieograniczonej liczby przejazdów w całym kraju.

Oferta POLREGIO ma być w założeniu tańszą i ekologiczną alternatywą dla samochodu, dlatego pociągami spółki będzie można wielokrotnie podróżować w ramach jednego biletu na każdej trasie. Wydłużenie ważności biletu nie obowiązuje jedynie w województwie pomorskim, gdzie – decyzją Organizatora transportuprzewozy będą odbywać się na zasadach ogólnych określonych w taryfie przewozowej.

W długi majowy weekend, na wielu atrakcyjnych trasach w Polsce, startują dodatkowe połączenia POLREGIO, które zabiorą turystów nie tylko do nadmorskich kurortów.

POMORZE ZACHODNIE/WIELKOPOLSKA/LUBUSKIE:

DOLNY ŚLĄSK:

ŁÓDZKIE:

W trakcie majówki kursować będą pociągi umożliwiające dojazd do Orientarium ZOO Łódź – najnowocześniejszego w Europie pawilonu poświęconemu faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej na trasach:

PODLASIE:

Pociągi relacji Białystok – Waliły kursować będą sezonowo w dniach 1 i 3 maja

ŚWIETOKRZYSKIE/PODKARPACKIE:

Dla wybierających się do Sandomierza, 29 kwietnia – 3 maja kursują pociągi relacji:

ŚLĄSK/MAŁOPOLSKA:

  • KatowiceZatorKatowice – superREGIO “ENERGYLANDIA” będzie kursował m.in. 1 – 3 maja oraz 5-7 maja

LUBELSKIE:

Pociągi na Roztocze kursują w weekend majowy w dniach 29 kwietnia – 3 maja

Dodaj komentarz