Wydarzenia

Poznaliśmy datę międzynarodowych targów Europort 2021

Sektor morski ponownie zgromadzi się na targach Europort 2021! Wydarzenie, organizowane zostanie w Ahoy Rotterdam – hali widowiskowo-sportowej w Rotterdamie, w dniach 2-5 listopada 2021 r. Pierwsi wystawcy już zarezerwowali swoje miejsca!

Targi Europort 2021 koncentrują się na wyspecjalizowanych statkach i rozwiązaniach morskich. Każda edycja to 45 tys. mkw. Zarezerwowanej powierzchni wystawowej, zlokalizowanej na 10 halach wystawienniczych.

Dlaczego targi są tak ważne dla sektora morskiego?

  • W każdej edycji Europort uczestniczy ponad 1000 wystawców, a kolejne wydarzenie nie będzie wyjątkiem. Międzynarodowi profesjonalni goście dotrą do ponad 27 000 osób z ponad 100 krajów;
  • Wystawy i dyskusje będą koncentrować się na kilku tematach, w tym na: statkach rybackich, superjachtach, statkach i promach wycieczkowych, okrętach wojennych, a także na żegludze morskiej i śródlądowej.
  • Uczestnicy wydarzenia pochodzić będą z całego świata. Spotkają się, by omówić najnowsze osiągnięcia w branży, prowadzić interesy i poszerzać swoją wiedzę.

Termin targów Europort 2021 wydaje się bardzo odległy, jednak już na tym etapie swoje miejsca w halach wystawienniczych zarezerwowało ponad 300 firm!

Wstępną listę wystawców można znaleźć  tutaj.

Szczegóły, plany oraz karty zgłoszenia dostępne są na oficjanej stronie internetowej wydarzenia: www.europort.hl.

Dodaj komentarz