Tramwaje Wydarzenia

Prezes MPK Poznań poprowadzi tramwaj. Rusza licytacja dla WOŚP

Prezes MPK Poznań Krzysztof Dostatni ponownie usiądzie w fotelu motorniczego i poprowadzi tramwaj. Wszystko w szczytnym celu – poznańskie przedsiębiorstwo, w ramach 32. Finału WOŚP, wystawiło na licytację wyjątkową podróż tramwajem.

Historycznym lub współczesnym – to do zwycięzców licytacji należeć będzie wybór tramwaju, którym przejadą po poznańskich torowiskach. MPK Poznań po raz kolejny oferuje voucher na wycieczkę tramwajem prowadzonym przez Prezesa Zarządu Spółki.

Termin przejazdu zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą aukcji (voucher będzie można zrealizować do dnia 30 grudnia br.). Osoba ta będzie mogła wybrać dowolny typ tramwaju z floty MPK Poznań.

– W przypadku chęci przejazdu wagonem Bergische Stahlindustrie Typu I – m.in. z uwagi na jego konstrukcję – preferowane są jednak terminy poza zimową porą roku – podkreślają przedstawiciele Spółki. – Czas trwania przejażdżki to maksymalnie dwie godziny. Co ważne, zwycięzca akcji będzie mógł zabrać ze sobą w podróż znajomych.

32.Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia br.

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” – to cel tegorocznego Finału WOŚP, w czasie którego prowadzone będą zbiórki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Obie aukcje, w których można zdobyć voucher na przejazd tramwajem prowadzonym przez Prezesa Zarządu MPK Poznań prowadzone są przez Sztab działający przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu:

Dodaj komentarz