Aktualności Konferencja

Przed nami X jubileuszowa edycja TransLogistica Poland

W tym roku przypada jubileuszowa – dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie zgromadzi ponad 380 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów czy też eksporterów. Udział pozwoli na zapoznanie się z usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL. Zapewni możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Jubileuszowa edycja z międzynarodowymi możliwościami

Dyrektor targów Paweł Konowałek zwraca uwagę na coraz większe zainteresowanie targami nie tylko krajowych firm, ale także na arenie międzynarodowej:

– Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okrągły jubileusz, ale również dlatego, że po raz pierwszy wszystkie cztery hale EXPO XXI zostaną w pełni wykorzystane na potrzeby targów. Nasze wydarzenie rośnie z roku na rok. Nie tylko pod względem liczby uczestników, ale również zyskuje na międzynarodowym uznaniu i prestiżu. W tej edycji blisko połowa wystawców reprezentowana będzie przez firmy z zagranicznym kapitałem. Serdecznie zapraszam!

 

Trzydniowy maraton wrażeń branżowych przyciąga uwagę osób z branży pragnących odkryć kolejne perspektywy rozwoju dla swoich firm. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 9 000 odwiedzających. 81% z nich poszukiwało kontaktów handlowych, 60% zapoznawało się z nowościami rynkowymi, a ponad 30% planowało wziąć udział w konferencjach.

Wszyscy, którzy obracają się w świecie logistyki, transportu, a także spedycji, mogą liczyć na niezapomniane wrażenia czy niesamowitą dawkę wiedzy. Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego dokonania rejestracji na targi, gdyż rejestracja na miejscu może być utrudniona bądź niemożliwa. Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny.

Swoją odsłonę będzie miała także II edycja Salonu Truck&Trailer – Międzynarodowych Targów Pojazdów Ciężarowych, Eksploatacji i Zarządzania Flotą. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie managerowie flot pojazdów mogą znaleźć innowacyjne rozwiązania ułatwiające zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów.

Tematyka targów to mi.in. wpływ zamknięcia szlaku transportowego przez Rosję, elektromobilność w branży, innowacje flotowe oraz zielone rozwiązania dla transportu.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów, a także usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl. 

Dodaj komentarz