Tramwaje

Przedsiębiorstwa transportowe z Poznania wspierają 29. finał WOŚP [AUKCJE]

Mateusz Wawrowski, miłośnik komunikacji miejskiej z Poznania, włączył się w akcję zbierania środków na pomoc najmłodszym pacjentom polskich szpitali, w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do współpracy zaprosił poznańskie firmy z branży transportu publicznego.

Fot. ztm.poznan.pl

– Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gram już po raz szósty – mówi Mateusz Wawrowski. – W tym roku zaangażowałem się jeszcze bardziej i zaprosiłem do udziału w aukcjach znane firmy i instytucje, których siedziby znajdują się w Poznaniu. Na moim koncie można wylicytować pakiet miłośnika tramwajów od Modertrans Poznań, pakiet miłośnika autobusów od Solaris Bus & Coach oraz pakiet miłośnika komunikacji miejskiej od Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu przekazał na aukcję czytnik kart PEKA z klocków LEGO.

 

Pakiet miłośnika tramwajów od Modertrans Poznań zawiera: kalendarze na 2021 rok, kubek ceramiczny, notes, spinkę do krawatu oraz smycz. Jednak to nie wszystko, producent tramwaju udostępnia też miejsce na reklamę w wagonie Moderus Gamma LF 01 AC!

Link: https://allegro.pl/oferta/pakiet-milosnika-tramwajow-od-modertrans-poznan-10123856944

Pakiet miłośnika autobusów od Solaris Bus & Coach zawiera: plecak, model autobusu w skali 1:87, notes, skórzany portfel, długopis w drewnianym etui, wyposażoną apteczkę i kubek ceramiczny.

Link: https://allegro.pl/oferta/pakiet-milosnika-autobusow-solaris-bus-coach-10123921800

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu przekazało cztery pakiety gadżetów (każdy po 14 elementów), w skład których wchodzą: plecak, parasol dziecięcy, pendrive 16GB, album wydany z okazji 140-lecia komunikacji miejskiej w Poznaniu, kredki, metrówka, smycz, brelok, kubek, długopis, gra Mikado, minipuzzle, torba na zakupy oraz Bimbolowe Abecadło.

Czytaj dalej >