Pasażer Polregio

Ruszają pociągi do Energylandii

Energylandia na wyciągnięcie ręki! Spółka POLREGIO przygotowała ofertę specjalną na przejazd pociągiem z Krakowa do Zatoru. Połączenia realizowane będą przez całe wakacje.

Pierwszy pociąg superRegio z Krakowa do Zatoru odjedzie 24 czerwca. Do parku rozrywki “Energylandia” dojechać będzie można codziennie.

Połączenia superREGIO są uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju – informuje POLREGIO. – Pociągi superREGIO łączą ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Ta kategoria pociągów została uruchomiona w Małopolsce na linii KrakówZator. Wyznacznikiem superREGIO jest m.in. tabor o podwyższonym standardzie, atrakcyjny czas przejazdu i konkurencyjne ceny biletów.

Energylandia – połączenia bezpośrednie

Z  dworca Kraków Główny do stacji Zator dojedziemy bezpośrednio. Pociąg „ENERGYLANDIA” pokona tę trasę w niespełna godzinę.

W drugim miesiącu wakacyjnym w terminie od 1 do 31 sierpnia 2022 r. POLREGIO zaplanowało uruchomienie drugiej pary pociągów o nazwie “ENERGYLANDIA BIS”.

Cena biletu normalnego wg oferty “Połączenie w Dobrej Cenie” wynosi 14,00 zł, a biletu szkolnego 8,82 zł. Obowiązują wszystkie ulgi ustawowe.

Dodaj komentarz