Raport z Polski Targi Wydarzenia

Ruszyły 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

W Gdańsku trwają 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021. Wydarzenie skupia m.in. producentów urządzeń i usług z branży kolejowej, instytucji działających na rzecz kolei oraz przewoźników kolejowych z Polski i Europy.

Ruszyły 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. Zobaczcie pierwsze zdjęcia!
Fot. Michał Ciechowski / Raport Kolejowy

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Odbywające się w dniach 21-24 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku targi, są największym w tym roku wydarzeniem branży kolejowej w Europie. 14. edycja TRAKO zbiega się z ogłoszonym przez Komisję Europejską – Europejskim Rokiem Kolei. Z tej okazji, w podróż po całej Europie wyruszył Connecting Europe Express, specjalny pociąg, który 2 września wyjechał z Lizbony, stacją końcową 7 października będzie Paryż. W ciągu 36 dni odwiedzi 26 krajów pokonując odległość 20 tys. kilometrów, łącząc kraje i ludzi. Connecting Europe Express zatrzyma się w ponad 70 miastach, w Polsce będą to m.in. Kraków, Warszawa oraz Gdańsk gdzie na przystanku Stadion Expo gościć będzie przez dobę i w dalszą podróż wyruszy we wtorek, 21 września po godz. 17.00.

Międzynarodowe Targi Gdańskie przekazują do dyspozycji wystawców ponad 36 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej. To zarówno hale wystawiennicze AMBEREXPO, specjalnie wybudowane na potrzeby targów trzy namioty wystawiennicze (ponad 10 tys.m2), kilometr torowiska i tereny zewnętrzne na ulicy Żaglowej

Zobaczcie zdjęcia:

Grupa PKP zaprasza na TRAKO 2021. Jakie wydarzenia towarzyszące przygotowała?

Dodaj komentarz