Polregio

Ruszyły weekendowe połączenia POLREGO na trasie Białystok – Waliły

Ruszyły weekendowe połączenia POLREGO na trasie Białystok – Waliły. Pierwsze pociągi wyruszyły w trasę 29 maja. Kursować będą do ostatniego weekendu września.

Widząc rosnącą popularność weekendowych połączeń POLREGIO na trasie z Białegostoku do Walił, Zarząd Województwa Podlaskiego również w tym roku zdecydował o ich uruchomieniu.

Tegoroczna oferta została rozszerzona o popołudniowe połączenie w piątki. Pociąg będzie odjeżdżał z Białegostoku o godz. 15:50, a z Walił o 16:55.  W soboty i niedziele, jak poprzednio, będzie kursowało po dwie pary pociągów. Z Białegostoku pociągi będą odjeżdżały o godz. 8:55 i 15:50. Natomiast z Walił odjazdy zaplanowano na godz. 10:25 i 16:55.

POLREGIO uruchomi połączenia do Walił także w trakcie długiego weekendu w czerwcu. Pociągi będą wówczas kursować codziennie od 11 do 14 czerwca 2020 r. Dzięki dogodnym przesiadkom w Białymstoku, z oferty będą mogli skorzystać także mieszkańcy innych miejscowości województwa podlaskiego, a także innych regionów Polski.

Na trasie Białystok – Waliły, tak jak w poprzednich sezonach, będzie obowiązywać specjalna atrakcyjna oferta promocyjna „Bilet dobrych relacji”.

Bilety są dostępne w kasach biletowych, w automatach biletowych (w pojazdach) oraz poprzez własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl  i aplikację mobilną POLREGIO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilety będzie można kupić u obsługi pociągu bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz