Pasażer Polregio

Specjalny bilet POLREGIO na zimowe ferie

POLREGIO przygotowało oferty specjalne na zimowe ferie. Jak sprawnie się przemieszczać, by dotrzeć na czas i nie wydać majątku? Sprawdzamy ofertę „Bilet tygodniowy na ferie”.

Fot. POLREGIO S.A.
Fot. POLREGIO S.A.

– Na przerwę zimową proponujemy naszym pasażerom Bilety tygodniowe na ferie, które w podobnej formule oferowaliśmy również latem i cieszyły się one wówczas ogromną popularnością wśród podróżnych – były najchętniej kupowanym produktem POLREGIO – informuje przewoźnik

 

Bilet tygodniowy na ferie w tańszej wersji kosztuje 109 zł i obejmuje wszystkie pociągi REGIO. Bilet za 129 zł zapewnia z kolei przejazdy pociągami POLREGIO oraz Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Arrivy. Oferta obowiązuje przez całe ferie zimowe, czyli do 25 lutego. Nie obejmuje jedynie województwa pomorskiego, natomiast w województwie dolnośląskim obowiązuje wyłącznie w przypadku obustronnych połączeń: Zielona Góra-Głogów, Zielona Góra-Gorlitz, Zielona Góra-Węgliniec, Zielona Góra-Ruszów, Zielona Góra-Żagań, Żagań-Zgorzelec, Gorlitz-Zgorzelec, Gorlitz-Żagań oraz Gorlitz-Węgliniec.

Niezależnie od ferii przez cały czas POLREGIO ma w ofercie bilety weekendowe, które pozwalają odwiedzać ulubione miejsca w całej Polsce. Mini bilet turystyczny kosztuje 47 zł i pozwala podróżować bez limitu pociągami REGIO od piątku od 18:00 do poniedziałku do 06:00. Bilet turystyczny, dostępny w cenie 58 zł umożliwia nieograniczone podróże pociągami po całej Polsce od 18:00 w piątku do 06:00 w poniedziałek.

Bilet jest honorowany w pociągach POLREGIO (za wyjątkiem pociągów specjalnych), pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich (z wyjątkiem odcinka Kraków Olszanica – Kraków LotniskoKraków Olszanica), jak również w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie POLREGIO.

Wszystkie bilety od największego polskiego przewoźnika regionalnego można łatwo kupić w mobilnej aplikacji mPOLREGIO, w automatach biletowych lub Videomatach POLREGIO, w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl, u obsługi pociągu oraz w kasach biletowych.

Dodaj komentarz