Raport z Polski Wydarzenia

Spółka PKP dołączyła do grona klientów portalu Cash

Spółka PKP dołączyła do grona klientów portalu Cash. Pracownicy spółki znaleźli się w gronie 325 tys. osób korzystających z usług oferty pracowniczych benefitów finansowych. Portal Cash daje pracownikom firm z niego korzystających dostęp do tanich i bezpiecznych pożyczek.

W PKP S.A. zatrudnionych jest obecnie ponad 2,1 tys. osób. Cash zapewni im dostęp do atrakcyjnych produktów finansowych – prosto i bezpiecznie oraz całkowicie zdalnie.

– Synergia spółek Skarbu Państwa to bardzo istotny element strategii realizowanej przez Ministerstwo Aktywów Państwowych. Współpraca spółek Skarbu Państwa i innych podmiotów z polskim kapitałem to ważny aspekt patriotyzmu gospodarczego, dobrej cechy dojrzałych gospodarek. Przystąpienie PKP do systemu pożyczek pracowniczych PZU Cash jest dobrym przykładem na to, że nie jest ona realizowana sama dla siebie, a końcowymi jej beneficjantami są nie tyle współpracujące ze sobą spółki, ile tysiące Polaków i ich rodziny – powiedział Maciej Małecki, sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.