Wydarzenia

Spotkanie integracyjne Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

W dniach 24-25 sierpnia 2017 r. odbyło się coroczne spotkanie firm zrzeszonych w naszym samorządzie oraz sympatyków Izby.

Na miejsce szóstego spotkania integracyjnego została wybrana malownicza Niedzica. W spotkaniu udział wzięło ponad siedemdziesiąt osób – goście mieli możliwość poznania się i wymiany doświadczeń związanych z rynkiem kolejowym. Pierwszego dnia organizatorzy zaprosili gości na spływ raftingowy Dunajcem – uczestnicy zmierzyli się z żywiołem wody, podziwiali górskie krajobrazy, a także zacieśniali więzy podczas wspólnego spływu. Wieczorem odbyło się przedstawienie oferty produktowej firm – każda zaproszona osoba zaprezentowała działalność swojej firmy wraz z planami na dalszy rozwój.

Na koniec głos zabrał Dyrektor Generalny Adam Musiał wraz z Dyrektor Dorotą Markiewicz, którzy zaprezentowali plany działalności Izby do końca 2017 r. Dzięki takim prezentacjom goście mieli możliwość bliższego poznania firm biorących udział w integracji oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zwieńczeniem spotkania był wieczór integracyjny, podczas którego każdy z uczestników musiał zmierzyć się z zdaniami przygotowanymi przez organizatorów i nauczyć się współpracy w drużynie. Taka forma integracji pozwoliła zbudować nowe relacje i kontakty, które – mamy nadzieję – zaowocują w przyszłości ciekawymi, innowacyjnymi działaniami w branży kolejowej. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne oraz życzymy samych sukcesów.